Velikonoční  Vídeň na kole

Termíny:          8.4. nebo  9.4. 2017

Cena:              od   590 Kč

Na dubnových velikonočních trzích se můžete těšit na tradiční velikonoční ozdoby a nádherné kraslice, kulinářské pochoutky, ale i doprovodný hudební program. Spoustu zábavy si užijí hlavně ti nejmenší návštěvníci.

K těm nejromantičtějším patří velikonoční trh před zámkem Schönbrunn. Před barokní kulisou zámku nabízí kolem 60 stánků nejrůznější pochoutky, velikonoční ozdoby a výrobky uměleckých řemesel z celého Rakouska. Děti se zabaví při vyrábění marcipánových velikonočních zajíčků, vázání větviček, hledání čokoládových vajíček nebo v dětském muzeu, zatímco dospělí vyrazí na „jazz na velikonočním trhu".

 

tarovídeňský velikonoční trh na Freyungu, starobylém náměstí ve Starém Městě, chystá jako každý rok nejvyšší horu z vajíček v Evropě - použije se na ni kolem 40 000 pomalovaných kraslic. K tomu budou připraveny různé velikonoční speciality jako už tradiční velikonoční pinca nebo beránek, ukázka uměleckých řemesel a vázání květin, pro ty nejmenší velikonoční dílna nebo loutkové divadlo a chybět samozřejmě nebudou ani živí velikonoční zajíci. Starovídeňský velikonoční trh oslaví letos 25. jubileum velkou oslavou, která se bude konat 5. dubna. Zcela ve znamení rakouských zvyků bude s kraslicemi a květinovým aranžmá i trh uměleckých řemesel Am Hof, na kterém budete mít možnost poznat ty nejkrásnější ukázky uměleckých řemesel.

 

      Další termíny možno objednat při skupině minimálně 6 osob.

 

Informace a objednávky na tel:        724 826 784

nebo na e-mailu :                                gazdos.j@seznam.cz

více na                                                www.gazdos-travel.cz